Tradiční Česká muzika... klub heligonkářů z Podřipska

2.JPG

Kebrdle Josef, výrobce harmonik, Hořovice. S výrobou začal v roce 1919 ve své dílně jako místní vyučený hudební nástrojař. Jeho pokračovatelem byla akciová společnost Bohemia Musico-Delicia, největší výrobce tahacích harmonik v Evropě. (Od r. 2005 byla výroba harmonik v Bohemia Musico-Delicia a.s. ukončena. Zbytky výrobních zařízení, část zaměstnanců a značky Delicia, Lignatone převzal pan Zdeněk Koutný www.harmoniky.cz).

Kebrdle.jpg
6.jpg
3.jpg
5.jpg
2.jpg
1.jpg
4.jpg
Vivasong

Vivasong

Profesionální živá hudba pro všechny generace. Hudba pro vaší svatbu , oslavu , ples , zábavu , V.I.P.akci a jiné společenské události. Hudební produkce je možná již od 2 až do 15 hudebníků Repertoár všech stylů , české i zahraniční evergreeny a současné populární skladby, lidovky - částečně i v německém jazyce. Velká dechová sekce hudebních nástrojů Elegantní a příjemné vystupování . Vlastní ozvučení je pro nás samozřejmostí. Na každou hudební produkci Vám dáme smlouvu a na místo vždy dorazíme s potřebnou časovou rezervou.
Vávrovanka

Vávrovanka

Vávrovanka z Podřipska Profesionální dechová hudba hrající staročeské lidové melodie a šlágry první poloviny 20. století.Reprezentuje hudbou kraj Podřipský který by měl být známý všem Čechům stejně tak jako naše lidové písničky. Proto s hrdostí a velkou úctou hrajeme naše melodie ať lidové nebo ty umělé a hřejeme lidská srdce nejen u nás ale i v zahraničí.Našim cílem je udržet českou lidovou písničku stále živou pro další generace na věky věků.
Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Čechie

Čechie

Ochránkyně české země, známá také jako Bohemie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one