Nové www

Nové www

Po kliknutí budete přesměrování na naše nové stránky hudbavavra.cz

Tradiční Česká muzika... klub heligonkářů z Podřipska

2.JPG

Srdečně Vás zdravíme Vážení kolegové heligonkáři, harmonikáři , muzikanti a příznivci lidové písničky.Klub heligonkářů má své sídlo v kulturním domě v obci Černěves, která se nachází u Roudnice nad Labem. Scházíme se každé pondělí v 19.00 a končíme jak kdo chce a může.V odděleném salonku máme na svou činnost klid a pohodu - hrajeme , zpíváme , sdělujem si různé poznatky a také samozřejmě popíjíme. Pokud někdo z Vás cítí, že by se mu mezi náma mohlo líbit je srdečně zván.Velmi rádi rozšíříme své řady a vezmeme mezi sebe nové kamarády.

23.02.2017 21:25:56
Vít Vávra
Vivasong

Vivasong

Profesionální živá hudba pro všechny generace. Hudba pro vaší svatbu , oslavu , ples , zábavu , V.I.P.akci a jiné společenské události. Hudební produkce je možná již od 2 až do 15 hudebníků Repertoár všech stylů , české i zahraniční evergreeny a současné populární skladby, lidovky - částečně i v německém jazyce. Velká dechová sekce hudebních nástrojů Elegantní a příjemné vystupování . Vlastní ozvučení je pro nás samozřejmostí. Na každou hudební produkci Vám dáme smlouvu a na místo vždy dorazíme s potřebnou časovou rezervou.
Vávrovanka

Vávrovanka

Vávrovanka z Podřipska Profesionální dechová hudba hrající staročeské lidové melodie a šlágry první poloviny 20. století.Reprezentuje hudbou kraj Podřipský který by měl být známý všem Čechům stejně tak jako naše lidové písničky. Proto s hrdostí a velkou úctou hrajeme naše melodie ať lidové nebo ty umělé a hřejeme lidská srdce nejen u nás ale i v zahraničí.Našim cílem je udržet českou lidovou písničku stále živou pro další generace na věky věků.
Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Čechie

Čechie

Ochránkyně české země, známá také jako Bohemie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one