Tradiční Česká muzika... klub heligonkářů z Podřipska

2.JPG
V naší kapele hrajeme na staré, původní a hlavně dřevěné heligonky. Nástroje mají i původní hlas a znějí tak, jako před sto lety.

Pokud má někdo z Vás doma starý nástroj podobný těm našim - třeba i ve velmi špatném stavu - neváhejte a kontaktujte nás - máme šikovné opraváře, kteří nám svou poctivou prací uvedou nástroj do hratelného stavu.

Potřebujeme pro naší reprezentaci nástroje, které jsou dřevěné - nějak zdobené  - dvouřadé nebo třířadé.

Zde jsou ukázky nástrojů, které od Vás rádi koupíme:
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
Vivasong

Vivasong

Profesionální živá hudba pro všechny generace. Hudba pro vaší svatbu , oslavu , ples , zábavu , V.I.P.akci a jiné společenské události. Hudební produkce je možná již od 2 až do 15 hudebníků Repertoár všech stylů , české i zahraniční evergreeny a současné populární skladby, lidovky - částečně i v německém jazyce. Velká dechová sekce hudebních nástrojů Elegantní a příjemné vystupování . Vlastní ozvučení je pro nás samozřejmostí. Na každou hudební produkci Vám dáme smlouvu a na místo vždy dorazíme s potřebnou časovou rezervou.
Vávrovanka

Vávrovanka

Vávrovanka z Podřipska Profesionální dechová hudba hrající staročeské lidové melodie a šlágry první poloviny 20. století.Reprezentuje hudbou kraj Podřipský který by měl být známý všem Čechům stejně tak jako naše lidové písničky. Proto s hrdostí a velkou úctou hrajeme naše melodie ať lidové nebo ty umělé a hřejeme lidská srdce nejen u nás ale i v zahraničí.Našim cílem je udržet českou lidovou písničku stále živou pro další generace na věky věků.
Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Pilsner Urquell

Čechie

Čechie

Ochránkyně české země, známá také jako Bohemie
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one